Laye do zásoby

Lay "do zásoby" - volný - Opuštěný hrad

29. října 2016 v 17:56 | Dincie
Ahojky! :-D Kolekce temných layů mě dosud nepřestala bavit (počasí a roční období tomu dost napomáhají! :-D ) a tak je tady další s příznačným názvem : "Opuštěný hrad"! Patří opět do kolekce Trojí pohled noci a je vytvořený jako VOLNÝ, takže pokud se vám líbí, můžete si o něj napsat! Jak? To už se dočteteZDE . ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 6 propagací blogu (které jsou současně i buttonky - klikačky), 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 4 předělovaček - 2 do menu + 2 do textu...a to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, ahoj - a občas si udělejte tajuplný výlet do nějakého opuštěného hradu...;-) :-D ;-)


Lay "do zásoby" - volný - Malý cestovatel

12. září 2016 v 20:08 | Dincie
Ahojky! :-) Tímto vám představuji nejnovější volný lay - temný a další z kolekce Trojí pohled noci. :-) Pokud se vám líbí, můžete si o něj napsat! Jak už se dočtete ZDE. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 6 propagací blogu (které jsou současně i buttonky - klikačky), 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 4 předělovaček - 2 do menu + 2 do textu...a to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, jako byste cestovali za svým štěstím, ahoj! ;-) :-) :-)


Lay "do zásoby" - volný - Hra o trůny - Starkové - Jon

20. července 2016 v 17:56 | Dincie
Ahojky! :-) Tímto vám slavnostně představuji další dess z nejnovější designové kolekce HRY O TRŮNY! :-D Tentokrát se jedná o mužskou postavu, u jejíhož zařazení do některého z rodů vznikal už od samého počátku otazník. Teď se zdá, že je záhada konečně odhalena, ale na to jsem při vytváření designu nebrala zřetel. Zařazení Jona Sněha je tak čistě moje, subjektivní, protože už ho mám natolik spojeného se Starky. :-) Navíc říká větu "Winter is coming," tolikrát, že jsem prostě neodolala... :-D Bonusky k layi jsou v podobě : 13 avatarů, 10 propagací blogu (= které slouží současně i jako buttonky - klikačky), 3 předělovaček - 2 do textu + 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 11 popisků do menu. :-) To bude z bonusků všechno. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! :-)

Lay "do zásoby" - volný - Once upon a time

9. října 2015 v 17:28 | Dincie
Ahojky! :-) Nálada layů Once upon a time mě nepustila, takže jsem se rozhodla vytvořit si ještě jeden jen tak pro radost :-D, jako volný, kde by byly všechny hlavní postavy z OUAT. :-D Hrozně moc jsem si vyhrála s těmi barevně odlišenými kolečky u jednotlivých postav - chtěla jsem, aby to bylo zase něco trošku jiného, nápaditého a hravého. :-D Pokud máte Once rádi a lay se vám líbí, klidně si o něj můžete napsat! Jak? To už si můžete přečíst ZDE !!! ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 12 avatarů, 12 propagací blogu, které se dají použít i jako buttonky - klikačky, 15 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. :-) To bude asi všechno...:-D, pokud ne, tak se o tom nejlépe přesvědčíte ve velkém náhledu. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-D

Lay "do zásoby" - volný - Paprsek naděje

13. července 2015 v 12:23 | Dincie
Ahojky! :-) Po hodně dlouhé odmlce, co se týče layů "do zásoby"- volných, jsem vytvořila jeden, díky němuž se zase trošku rozroste kolekce Hrdinové okamžiku. ;-) :-D Lay jsem měla už delší dobu rozpracovaný, i když v úplně jiné podobě, ale až nyní jsem ho dokončila. :-) Pokud se vám lay zalíbil, můžete si o něj napsat - je vytvořený jako volný. :-D Jak si o něj napsat a další podrobnosti už si můžete přečíst → ZDE ←. ;-) Bonusky k layi jsou v podobě : 7 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 4 propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 11 popisků do menu, 2 malých náhledů. To bude asi všechno. :-) Kdybych něco vynechala, můžete si veškeré bonusky prohlédnout ve velkém náhledu níže. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste objevili kouzelnou studánku ozářenou paprskem naděje...:-D ;-) ;-)

Lay "do zásoby" - volný - Černý hrad, verze B

22. března 2015 v 14:24 | Dincie
Ahojte! :-) A v rámci nových layů na přání jsou tady i dva laye volné. :-) Jedná se o velmi podobné verze 1 designu, které se liší maximálně v tom, že jedna je temná a ta druhá ještě temnější. :-D :-D :-D Ale vznikly, protože jsem se nemohla rozhodnout, na kterou stranu tu slečnu umístit...Původně jsem tyto laye plánovala na přání, ale bohužel všichni mí adepti, kteří by měli zájem o temné fantasy, zrušili blog. :-( Takže tento lay - verze B, putuje do volných a pokud vás zaujal a uvítali byste ho na svém blogu, budu jedině ráda. :-) Jak si o něj napsat už se dozvíte ZDE. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 5 propagací blogu, 11 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů..., no a to bude asi všechno. ;-) :-) :-)

Lay "do zásoby" - volný - Dopis na rozloučenou

25. srpna 2014 v 13:30 | Dincie
Ahojky! :-) I. manekýnka už sloužila jako náhled pro Princeznu Pampelišku dost dlouho, takže jsem se ji rozhodla trošku protemnit dalším volným layem "do zásoby" :-D, který jsem pojmenovala Dopis na rozloučenou. Sice trochu depkařské jméno, ale na druhou stranu bych řekla, že tento lay celkem vystihuje...:-D A ještě jedna zajímavost. ;-) Právě se koukáte na úplně první lay z kolekce Hrdinové okamžiku, přestože ho zveřejňuji až teď. :-D Takže pokud o něj máte zájem, můžete si o něj napsat ZDE. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 11 popisků do menu, 3 propagací blogu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu. To bude asi všechno. Pokud jsem něco zapomněla, víte, kde kompletní bonusky najdete. ;-) Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :-D :-D

Lay "do zásoby" - volný - Zasněžený svět 1+1

11. prosince 2013 v 20:12 | Dincie
Ahoj! :-) Mám pro vás další volný lay, docela rychlo-lay, ale přesto je unikátní tím, že je to "animačka", s pohyblivým obrázkem v záhlaví. :-D Navíc obrovskou výhodou tohoto laye je, že máte 1+1, protože horní obrázek lze vyměnit ještě za jeden animovaný a tak mít stejný lay dvakrát jinak! ;-) Jestli se vám lay líbí, můžete si o něj napsat, co a jak už si můžete přečíst ZDE. Bonusky k layi jsou v podobě : 6 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 2 záhlaví (1+1), 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 10 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 4 malých náhledů. :-D A...to bude asi tak vše. Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste si prohlíželi nějakou krásnou zimní pohlednici, ve které by náhle ožil padající sníh...ahoj! ;-) :-) :-)

Lay "do zásoby" - volný lay - Rubínová temnota, verze B

13. února 2013 v 19:33 | Dincie
Ahojte! ;-) Díky požehnaným jarním prázdninám jsem se pustila ve velkém do layování...a mám pro vás 2 volné laye (+ jako 3. jsou ve hře stále nedokončené Růže v trní) a také laye na přání, z nichž jeden už čeká jen na dotvoření bonusků. :-) Tento unikátní lay, který je volný, jsem měla v polotovaru už delší čas a pořád jsem nevěděla, jaký obrázek použít do pozadí, aby ladil se září vzadu. Jenomže, pak mi připadalo, že onen svit zase moc zaniká...a tak vznikly dvě verze laye, které jsem měla hotové za rekordní čas zatím vytvořených 2 layů. :-D Právě se díváte na verzi B, verzi A naleznete zde a docela by mě zajímalo, která se vám líbí víc? :-D Pokud máte o lay zájem, napište mi a nezapomeňte připojit informaci, kterou verzi chcete. ;-) Jak si o něj napsat naleznete zde. Většina bonusků je společná a jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 5 předělovaček - 3 do menu a 2 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů, 17 popisků do menu a 1 unikátní (pro obě verze jiná) propagace blogu. Tak. Mějte se krásně, jako byste pozorovali záři slunce obklopenou letem mořských ptáků a seděli poblíž teplých vlnek s věčností všeho času takovou krásu pozorovat. Ahoj! ;-) :-D :-)


Lay "do zásoby" - volný - Hrníček

5. října 2012 v 16:27 | Dincie
Ahojky! :-) Když jsem dělala lay na přání pro Skye, náhodou jsem narazila na tento obrázek a dostala jsem nutkání vyzkoušet, jak by vypadal v mé základní šabloně...A přesně tímto způsobem se "narodil" Hrníček. :-D Jak se vám páči? :-) Chtěla jsem, když už, tak něco zase trošku jiného...a je pravda, že layů bez lidí, respektive slečen, mám málo. Ale upřímně, i v reálu je jenom hodně málo míst, kam se lidi nestihli nacpat. :-D Tak proč dělat výjimky tady? :-D Naposledy jsem takto vymýtila lidskou rasu v Domově léta nebo Sedmikrásce, možná si pamatujete, ale to je celkem jedno. Hrníček je pravděpodobně poslední volná předehra k layům na přání. :-) Mám nasbíranou už pěknou hromádku objednávek od těch, kteří si mě získali natolik, že jsem se jim slíbila zavázat touto výsadou. :-) Ani netušíte, jak jsem ráda, že je dneska pátek. Celý tento týden byl snad nekonečný a neskutečně únavný...každý den minimálně 2 písemky k 9 vyučovacím hodinám, semináře se začínají projevovat...ale zatím se mi daří proplouvat na vlně výborných, tak doufám, že to tak i zůstane...co nejdéle! :-) Hm...když se vrátím zpátky k tomuto lay, neboť koukám, že už se mi myšlenky zase pěkně rozutíkávají, vypíšu vám ještě bonusky : 5 avatarů, 2 buttonky - klikačky, 2 předělovačky, 1 propagace blogu, 2 malé náhledy, 11 popisků do menu, 3 popisky do komentářů...no a to bude všechno. Kdybych něco zapomněla, určitě to najdete ve velkém náhledu. Mějte se krásně, jako byste si užívali první ranní mrazík z bezpečí své teploučké kuchyně a popíjeli ranní nektar z fialkového hrníčku...(pozn. nektar = to, co má každý po ránu rád - káva, čaj, kakao...). Ahoj! :-) :-D :-D

Lay "do zásoby" - volný lay - Klíč k tajemství

9. července 2012 v 23:06 | Dincie
Ahojky! :-) A...vlivem nějakého zvláštního osudu mám pro vás další volný lay. Tuším, že tento týden už třetí. No...ale co se dá dělat...:-D Tak tento kousek do sbírky "aktuálně k mání" je trošku starší výroby. Ještě z konce roku 2011, ale přišlo mi škoda ho nedodělat a nenabídnout, aby mi jenom neležel ve složce. Takže to nechám vyloženě na vás. Ikonky - buttonky a avatary mám vyloženě ještě spolu s propagací v základní verzi. :-D Jako bonusky k tomuto layi patří ještě : 17 popisků do menu a 1 čistý, 3 popisky do komentářů, 7 předělovaček, 1 malý náhled, 5 avatarů, 4 buttonky a 2 propagace blogu. A to bude asi všechno. Už mě nic nenapadá, tak snad jsem na nic nezapomněla. Mějte se nádherně, jako byste právě objevili klíček k sladkému tajemství vaší vlastní fantazie (a kam se hrabe Narnie)!!! Ahoj! :-D :-) ;-)


Lay "do zásoby" - Arielka

28. února 2012 v 14:42 | Dincie
Ahoj všichni! :-) Zase po nějaké době jsem dokončila rozdělanou práci - lay do zásoby, Arielku. Když píšu, že je to lay do zásoby, myslím tím, že je volný a tudíž k dispozici pro každého, komu by se líbil. ;-) Respektive pro první tři (po dlouhé úvaze jsem slevila na max. tři osoby, ale může to být i max. pro 1, záleží na situaci), kteří si o něj napíší jako první, pak už bude jejich a poputuje do šuplíku - laye na přání. Ale to už určitě všichni znáte. Tak přejdu rovnou k layi. Ten obrázek mě uchvátil a já z něho prostě musela něco vytvořit. :-D A jak to dopadlo už vidíte sami. V bonuskách mi trochu ujela ruka a vytvořila jsem jich více, než obvykle, ale myslím, že si nikdo stěžovat nebude...:-D tak tedy. Jsou v podobě : 6 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 6 předělovaček, 5 propagací blogu - popsaných i nepopsaných, 2 pásečků do textu a článků, 3 popisků do komentářů - tzv. komentářovky, 12 popisků do menu a 2 malých náhledů. A to už bude pomalu, pozvolna všechno, co jsem měla na mysli. Konkrétní informace k mým layům naleznete na Portálu. Mějte se krásně, jako byste měli pozvánku za Arielkou do té nejkrásnější podmořské říše, ahoj!!! :-D :-) ;-)


Lay "do zásoby" - Alenka

10. června 2011 v 18:50 | Dincie

Ahojky! Tak. Strašně dlouho se chystám, že vám představím jeden z layů, které jsem před nějakou tou dobou udělala a zatím neměla čas, náladu nebo chuť je tady nastavit a dát do volných. ;-) Dneska vám představuji Alenku, lay, který je sice volný, ale nedám ho jenom tak někomu, protože k němu, tak jako k celé Alence z říše divů i za zrcadlem mám citový vztah. Bonusky jsou zatím, co se týká avatarů a buttonků osekané, protože je ještě pak dodělám individuálně se jménem budoucího vlastníka. Komupak se Alenko dostaneš? To není vůbec jisté. Možná nikomu...:-D ...Další bonusky jsou v podobě : 2 buttonků, 5 avatarů, 2 předělovačky, 10 popisků do menu (to je dobrý základ, ne? :-D ), 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů...:-) S layema se jinak budu snažit, aby přibývaly už zase na přání...ale jak už jsem psala, ten čas...:-( už aby byly alespoň uzavřené známky...ach jo...já se tak těším na prázdniny!!! :D ;-) :D

Lay "do zásoby" - Úplněk

17. května 2011 v 16:02 | Dincie

Ahojky! To je překvapení, že? :-D První lay do zásoby, tak asi po sto letech....kdybych ovšem už tak dlouho layovala...:-D A co z toho plyne pro Vás? Jestliže se vám Úplněk líbí, může být váš...stačí si o něj napsat - třeba do komentářů...Kdyby jste ho zpětně hledali, bude samozřejmě na Portálu zařazen mezi volné laye a bude k mání i tam, dokud si ho někdo nevybere...pak lay z nabídky, jak jste již určitě zjistili, stahuji. Ale nemusíte nikdy zoufat, až se nebude "vlastníkovi" líbit, zase se vrátí k volným layům. Tak. Teď jsem vám tady vylíčila celý můj layový koloběh...A zase zpátky k Úplňku. Layi i tomu dnešnímu...Možná můžu dodat, že je poněkud obtížnější na nastavení, pokud chcete boxík, ale zase si myslím, že s ním to stojí za to! Bonusky jsou v podobě : 5 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 7 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovačky, 1 propagace blogu a malý náhled. Až se objeví vlastník lze dotvořit samozřejmě avatary a propagaci s jeho jménem. Měla jsem chuť si zalayovat s tématem temného fantasy, ale zrovna nikdo nebyl v nabídce...a ještě k tomu je dneska úplněk...no nic...mějte se krásně. Co krásně? Nádherně! Ahoj! ;-)

Dreaming...

3. května 2010 v 15:32 | Dincie
Dreaming - avatar 6
Achoj!  Po dlouhé době jsem se rozhodla změnit výchozí design na mojí první manekýnce...  Konec - konců Měsiční princezna tady byla už měsíc...  Měla jsem chuť na změnu...a vzniklo z toho Snění - Dreaming...  S nasazováním jsem se trochu potrápila, ale nakonec jsem to tak nějak sladila - nemyslíte?  Jak dlouho tady Dreaming zůstane, to opravdu nevím, ale minimálně další měsíc určitě...

Dreaming - předělovačka

Dreaming - malý náhled

Měsíční princezna

5. dubna 2010 v 20:07 | Dincie

Měsiční princezna - avatar 2

Achoj!  Měla jsem chuť si udělat lay jen tak...a tak mě napadlo vytvořit kolekci Princezny... a proč ne Měsiční princeznu, když už je Sluneční, že?  Potom jsem ještě uvažovala o Červánkové princezně a nakonec by měla následovat celá kolekce - všechny tři dohromady... Ale to až někdy časem... Teď mám v plánu dokončit dvě objednávky na lay- dess pro Anyyyymku a pro NeKo-PrinCesS...
Původně jsem uvažovala dát Měsiční princeznu na hlavní blog, ale chtěla jsem je vidět současně spolu se Sluneční, takže jsem ji nakonec hodila tady... A nejspíše tady nějaký ten čas zůstane...


Měsiční princezna - předělovačka 3

Měsiční princezna ve zmenšeném náhledu


Měsiční princezna - předělovačka 2

Tygr

22. března 2010 v 21:48 | Dincie

Tygr - avatar

Achoj! Napadlo mě vytvořit lay s tygrem a zkusit si tak něco jiného... Inspirovala mě k tomu Beatricia a uvažovala jsem, že bych jí tento lay věnovala, kdyby se jí líbil... Budu ráda, když mi napíšete, jak se vám líbí...
Jinak by měl být na pořadí nový lay pro Paměti a to Hrozba času... Každému, kdo zavítá na můj blog přeju aspoň dobrý vstup do nového týdne!!!


Tygr - předělovačka

Tygr

Tygr - předělovačka

Modrý křišťál

19. března 2010 v 19:16 | Dincie
Sen - avatar 2

Achoj! Rozhodla jsem se, že si z tohoto laye udělám lay do zásoby. Myslím, že v té tmavé není špatný, takže si ho tam tak nějak zařadím... A pro Ewelyn jsem vytvořila lay nový - s kterým už jsem spokojená na 100%!
A když už jsem si tento lay přesunula do zásoby, tak jsem mu musela dát i jméno - a proč ne modrý křišťál?

Sen - předělovačka 4

Touha

13. března 2010 v 21:19 | Dincie

Achoj! Dneska jsem měla nějaký ten čas k dobru a tak jsem se rozhodla dodělat Touhu... Je trochu jednodušší, ale líbí se mi... Měla jsem ho rozdělaný už předtím, ale nějak mi to nesedělo a taky mi lay přišel moc velký, takže jsem ho zmenšila... Trochu.... Chtěla jsem si spravit náladu... Tak se mějte, achoj!

Touha


Avatar

6. března 2010 v 15:45 | Dincie

Achoj! Vytvořila jsem další lay do zásoby...měla jsem chuť si zkusit zase něco jiného a Avatar se přímo nabízí... Mám ten film ráda a myslím, že je v něm hodně perfektních nápadů, efektů a zvratů...
Tenhle můj Avatar je volný, takže kdyby měl někdo zájem, tak mi napište do komentářů, nebo zprávu autorovi...
Pýcha a Předsudek

15. února 2010 v 21:03 | Dincie

Achoj! Neodolala jsem a vyrobila lay, jen tak do zásoby... Je na téma mého oblíbeného filmu - Pýcha a Předsudek (i když seriál byl lepší)... Ale, zase ve filmu se více povedl pan Darcy... Líbí se vám? Samozřejmě jsem k němu doladila i avatary, animačky, klikačky a buttonky.... Tak...to bude asi všechno...mějte se krásně a kdyby měl někdo zájem o lay - dess, tak mi napište... Achoj!


Pýcha a Předsudek - předělovačky

15. února 2010 v 20:37 | Dincie


 
 

Reklama