Laye na přání

Lay na přání - Láska na cestě 2

20. ledna 2018 v 16:04 | Dincie
Ahoj! :-) Po hodně dlouhé době se můžou manekýnky konečně zaradovat. :-D Přichází série layů na přání pro Doramaqueen, s tématikou jejích oblíbených seriálů. Právě se díváte na pátý z nich, pojmenovaný jako Láska na cestě 2. :-) Co se týče jednotlivých zbývajících designů v sérii, tak se postupně objeví na všech ostatních čtyřech manekýnkách...:-D Pokud se na ně tedy chcete kouknout, stačí procestovat na ostatní manekýnky. Součástí tohoto laye jsou samozřejmě také klasické bonusky, v podobě: 6 avatarů, 4 buttonů - klikaček, které současně slouží také jako propagace blogu, 13 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude všechno, mějte se krásně, ahoj! :-) :-D ;-)

Lay na přání - Milenci III.

21. ledna 2017 v 22:40 | Dincie
Ahojky! :-) A tady se můžete podívat na další lay na přání pro DoramaQueen, s tématikou MoonLovers, verze Milenci III., kterou si DoramaQueen vybrala na blog jako první. :-) Existuje i jiná verze, Milenci II., kterou najdete → ZDE ← . Bonusky k layi (a v podstatě k oběma layům) jsou v podobě: 4 avatarů, 4 propagace blogu (které se dají současně použít i jako buttonky - klikačky), 2 předělovačky - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 13 popisků do menu, 3 popisků do komentářů...to bude asi všechno, když tak se můžete kouknout do velkého náhledu ↓ níže. :-) Mějte se moc krásně, ideálně...zamilovaně! :-D Ahoj! :-D :-D ;-)

Lay na přání - Sen o jednorožci (verze B)

20. července 2016 v 11:13 | Dincie
Ahojky! :-D Další lay = design na přání je tady a pod jeho poetickým označením Sen o jednorožci se neskrývá nic jiného, než jistý bájný, kouzlami opředený tvor...:-D Lay je na přání pro báječnou blogerku Mnišku, bonusky k němu jsou podobě: 10 avatarů, 6 buttonků - klikaček (které současně slouží i jako propagace blogu), 3 předělovaček - 1 do menu + 2 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 12 popisků do menu. To bude asi všechno. Kdybych něco vynechala, můžete si všechny bonusky prohlédnout ještě i ve velkém náhledu ↓ níže. ;-) :-D A menší poznámka na závěr : Lay byl už ze startu vytvořen - jak už název napovídá - hned ve dvou variantách. :-) Právě si prohlížíte tu tmavší variantu B...:-D Mějte se moc krásně, ba přímo snově, ahoj! ;-) :-) ;-)

Lay na přání - Sen o jednorožci (verze A)

4. července 2016 v 13:41 | Dincie
Ahojky! :-D Další lay = design na přání je tady a pod jeho poetickým označením Sen o jednorožci se neskrývá nic jiného, než jistý bájný, kouzlami opředený tvor...:-D Lay je na přání pro báječnou blogerku Mnišku, bonusky k němu jsou podobě: 10 avatarů, 6 buttonků - klikaček (které současně slouží i jako propagace blogu), 3 předělovaček - 1 do menu + 2 do textu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů a 12 popisků do menu. To bude asi všechno. Kdybych něco vynechala, můžete si všechny bonusky prohlédnout ještě i ve velkém náhledu ↓ níže. ;-) :-D A menší poznámka na závěr : Lay byl už ze startu vytvořen - jak už název napovídá - hned ve dvou variantách. :-) Právě si prohlížíte tu světlejší variantu A, brzy se můžete těšit na variantu B, která je podstatně tmavší...:-D Mějte se moc krásně, ba přímo snově, ahoj! ;-) :-) ;-)

Lay na přání - Odpuštění

30. dubna 2016 v 23:23 | Dincie
Ahojky! :-) Po delší odmlce se na I. manekýnce objevuje další lay na přání! :D Z rozjásaných a optimistických Kačenek ovšem kloužeme k čistému krvavému pesimismu a ponurosti temného fantasy jako takového. :-) Lay s názvem Odpuštění je pro Kikču a já už můžu jenom doufat, že se jí bude líbit. :-) Bonusky k layi jsou v podobě : 10 avatarů, 10 propagací blogu, které se dají současně použít i jako buttonky-klikačky, dále 3 popisků do komentářů, 14 popisků do menu, 2 malých náhledů, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu...a to bude asi všechno. Pokud jsem něco vynechala, kompletní sadu všech bonusků si můžete tradičně prohlédnout ve velkém náhledu níže ↓. Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) ;-) :-D

Lay na přání - Kačenky

31. prosince 2015 v 16:10 | Dincie
Ahojky! :-) Po nějakém tom plynutí času oblékla I. manekýnka nový lay, vytvořený na přání pro Káťuli s tématem gumových kachniček. :-D Vždycky si při tomto tématu vzpomenu na Harryho Pottera a Tajemnou komnatu (film), kdy se pan Weasley ptá hlavního hrdiny, k čemu přesně slouží gumová kachnička...:-D :-D :-D Bonusky k layi jsou v podobě : 11 avatarů, 12 propagací blogu (které se dají využít i jako buttonky), 3 předělovačky - 2 do textu + 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, 17 popisků do menu..., a to bude asi všechno. :-) Tuším. :-D Mějte se moc krásně, ahoj! ;-) :D :-D

Lay na přání - Regina

9. září 2015 v 20:59 | Dincie
Ahojky! :-) Na první manekýnku po hodně dlouhé době zavítal zase nějaký ten lay na přání! :-D A po delší době v temném stylu. :-D Jedná se o lay s tématikou Zlé královny alias Reginy z báječného seriálu Once upon a time pro Evil panda Lissea, které touto postavou žijí. :-) Bonusky k layi jsou zastoupeny a nastoupeny v podobě : 8 avatarů, 13 propagací blogu (které se dají použít i jako buttonky), 11 popisků do menu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů a 3 popisků do komentářů, to bude patrně všechno. Pokud jsem něco vynechala, kompletní přehled všech bonusků je možno si prohlédnout ve velkém náhledu. Mějte se moc krásně - a nezapomeňte si přitom dávat i pozor na zlé královny, ahoj! ;-) :-) ;-)

Lay na přání - Most pro hvězdy

18. června 2014 v 19:30 | Dincie
Ahoj! :-) A ještě jeden lay na přání pro Mnišku. :-D Vytvořila jsem podle jejích představ totiž hned dva, aby si mohla vybrat, který se jí líbí víc. :-D Bonusky k layi jsou v podobě : 9 avatarů, 5 buttonků - klikaček, 3 propagace blogu, 2 předělovačky - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 13 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, no, to bude asi už pomalu vše. Mějte se moc krásně, jako byste mohli přecházet po jedinečném mostě, po němž se trousí samotné hvězdy..., ahoj! :-D ;-) :-D

Lay na přání - Útěk do ráje

18. června 2014 v 13:36 | Dincie
Ahoj! :-) I. manekýnka oblékla další lay na přání, tentokrát pro Mnišku s tématikou světel hvězd, svobody, odstínů bílé kávy a jednorožce. ;-) Lay měl být prodchnutý tajemnem, fantazií a něžným nekonečnem snění. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 8 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů, 2 malých náhledů a 13 popisků do menu, to bude asi všechno. :-D Mějte se moc krásně, ahoj, jako byste se mohli projet na tom vznešeném tvorovi vstříc snům a fantazii. Ahoj! :-D ;-) ;-)


Lay na přání - Báseň jara

13. dubna 2014 v 12:09 | Dincie
Ahoj! :-D Po menší odmlce se I. manekýnka rozhodla převléknout do trochu veselejších, jarních barev. :-D Zapříčinil to lay s poetickým názvem Báseň jara. :-) Plánovala jsem jej pro Kate, ale netuším, jestli se jí bude líbit. :-) Neměla jsem její konkrétnější představu, jenom, že chtěla světlejší v odstínech bílé kávy, takže jsem se snažila tuto představu splnit a zároveň dát do laye první jarní okouzlení. :-) No, tak uvidíme. :-) Pokud se jí lay líbit nebude, poputuje nejspíše do volných. ;-) Bonusky k němu jsou v podobě : 9 avatarů, 5 předělovaček - 2 do textu + 3 do menu, 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 propagací blogu, 4 buttonků - klikaček, 2 malých náhledů...a to bude asi všechno. :-) Mějte se moc krásně, jako byste seděli v rozkvetlé jarní zahradě a poslouchali, jak vám váš oblíbený hlas přednáší svou báseň..., ;-) ahoj! ;-) :-D :-D

Lay na přání - Večernice

2. února 2014 v 15:34 | Dincie
Ahoj! :-) Manekýnka si v poměrně ještě krátké době oblékla nové šatičky, které jsou současně i layem na přání pro Erin. ;-) Erin už sice viděla rozdělanou verzi, tak jenom můžu doufat, že i hotový lay se jí bude líbit. :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 7 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 4 propagací blogu, 10 popisků do menu, 3 popisků motta, 4 předělovaček - 3 do menu + 1 do textu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. To bude asi všechno. Kdybych něco vynechala, víte, kde si můžete ještě bonusky prohlédnout. ;-) Mějte se moc krásně, jako byste při fascinovaném pozorování večerního nebe, spatřili nadevše krásnou Večernici...Ahoj! :-D ;-) ;-)

Lay na přání - Emma Watson - IV.

6. prosince 2013 v 19:51 | Dincie
Ahoj! :-) Právě se koukáte na jednoznačnou sestřičku laye Emma Watson III., jen v trošku jiné barevné nianci. :-D Již při zveřejnění Emmy III. jsem psala, že design existuje ve dvou verzích, takže bylo jen otázkou času, než vám poodhalím i tu druhou, která je ale nyní volná, takže pokud by měl někdo zájem... :-) Bonusky k němu jsou v podobě : 4 avatarů, 1 portrétku, 5 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 12 popisků do menu a 3 popisků do komentářů. :-D To bude asi všechno, doufám. :-) Mějte se moc krásně, jako byste si zašli na pohodové, příjemné interview s Emmou Watson a mohli se jí zeptat na cokoliv...Ahoj! :-D :-D :-)

Lay na přání - Emma Watson - III.

1. prosince 2013 v 17:55 | Dincie
Ahoj! :-) A je tady další lay na přání, tentokrát pro Claire, s tématikou Potterovské Hermiony, krásné a nadané herečky - Emmy Watson. ;-) Jedná se vlastně už o třetí Emmu, kterou jsem dosud vytvořila a navíc tento lay existuje ve dvou verzích. :-D Bonusky k němu jsou v podobě : 4 avatarů, 1 portrétku, 5 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 malých náhledů, 12 popisků do menu a 3 popisků do komentářů. :-D To bude asi všechno, doufám. :-) Mějte se moc krásně, jako byste si zašli na pohodové, příjemné interview s Emmou Watson a mohli se jí zeptat na cokoliv...Ahoj! :-D :-D :-)

Lay na přání - Blue eyes

23. listopadu 2013 v 16:18 | Dincie
Ahoj! :-D Mám pro vás v rámci své mírnější layové expanze zase další lay. Tentokrát na přání pro Conspiracy s tématem počítačů a nemalého světa her i této techniky. ;-) Ačkoliv nevím, jestli se jí bude líbit. Kdyby ne, lay poputuje do volných a bude volně k dispozici jinému zájemci. Bonusky k němu jsou v podobě : 6 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 10 popisků do menu, 3 propagací blogu, 2 předělovaček - 1 do menu + 1 do textu, 2 unikátních pásečků do článků, 3 popisků do komentářů a samozřejmě také 2 malých náhledů. ;-) To bude asi všechno, kdyby ne, znáte už velký náhled. :-) Mějte se moc krásně, ahoj, jako kdybyste ladně putovali po modrých vlnách her a zábavy, za prozíravého pohledů tajemných modrých očí a hvězd. Ahoj! :-) :-D ;-)


Lay na přání - Závoj květů

21. července 2013 v 14:01 | Dincie
Ahojte! :-) A je tady jedna z verzí laye pro Dragell, druhou můžete vidět na V. manekýnce... :-) Možnost výběru je, myslím, vždycky vítaná a já jsem hodně zvědavá, který z layů si Dragell vybere. ;-) Pochopitelně pokud nějaký, protože se samozřejmě může stát, že ani jeden nebude vystihovat její představy...:-) Lay jsem chtěla udělat v poněkud jiném "webovém stylu", který mi k ní více šel...Bonusky jsou v podobě : 5 avatarů, 3 buttonků - klikaček, 4 předělovaček - 3 do menu + 1 do textu, 10 popisků do menu, 1 propagace blogu, 3 popisků do komentářů a 2 malých náhledů. :-) To bude všechno, mějte se moc krásně. Jako byste se v letním horku osvěžili pod závojem orosených chladivých květů...Ahojky! ;-) :-D :-)


Lay na přání - Hp-Emily

15. května 2013 v 20:48 | Dincie
Ahojky! :-) A je tady další lay na přání. Pro Emily, která na něj musela čekat neuvěřitelně dlouhou dobu a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby o něj teď už nestála. Naprosto bych to pochopila, protože je to opravdu dlouho. :-( Bohužel se tak stalo díky několika sérií nedorozumnění, kdy se mi její emailová objednávka ztratila, po aktualizaci emailu jsem si ji tak nemohla zaevidovat do svého soukromého seznamu layů na přání a já ji tak objevila až nedávno a to docela velkou náhodou, když jsem hledala zase něco úplně jiného. Moc mě to mrzí a nechápu, ale bohužel už se stalo. :-( Přesto nebo právě proto jsem se rozhodla, že jí lay udělám a teď můžu jenom doufat, že se jí bude líbit a to neuvěřitelně dlouhé čekání tak nebylo marné...:-) Bonusky jsou v podobě : 12 avatarů, 7 buttonků - klikaček, 15 popisků do menu, 4 propagací blogu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček - 1 do textu + a do menu, 2 malých náhledů a to bude všechno. :-) Mějte se krásně, jako s jarním optimistickým a něžným nádechem všeho, co vám udělá radost. :-) Ahoj! :-) :-) :-)


Lay na přání - Glee

23. dubna 2013 v 22:53 | Dincie
Ahoj! ;-) :-D :-) A mám pro vás další lay na přání se specifickým tématem Glee pro Káťuli, která si na něj musela hodně dlouho počkat, tak snad to stálo za to a lay se jí bude líbit. :-) Chtěla jsem to téma zpracovat trošku nevšedně, víte, že jsem psala o tom, jak pokládám laye s celebritami za jedny z nejtěžších na provedení, takže jsem se o to více snažila, aby byl výsledek příjemný a sympatický už na první pohled...:-D Bonusky jsou k layi jsou v podobě : 4 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 3 předělovaček - 2 do textu a 1 do menu, 2 malých náhledů, 3 popisků do komentářů, 17 popisků do menu, 2 propagací blogu...a tím bonusky končí. Mějte se krásně, jako byste v příjemném odpoledním slunci vedli rozhovor se svými oblíbenými postavami z Glee - Kurtem Hummelem a Blainem Andersonem. Ahojky! :-D ;-) ;-)


Lay na přání - Vodní víla

27. ledna 2013 v 13:29 | Dincie
Ahojky! :-) Po delší odmlce vám k dnešnímu dni představím dva nové laye, vzhledy na přání. Růže v trní musí ještě chvíli počkat, ale myslím, že vám to nebude až tak vadit. Tedy, tento lay jsem při jeho výrobě plánovala na přání pro Gilandhel, ale nevím, jestli se jí bude líbit. Pokud ne, bude volný a tím i k dispozici případnému zájemci. (...) :-) ;-) ;-)
Ta slečna, kterou jsem pasovala na vodní vílu, ač má křídla nebes, se mi moc líbila a tak jsem neodolala její přítomnosti. Zjistila jsem, že tyrkysovo-fialové laye dělám asi nejraději, a protože už žádný dlouho nebyl...Bonusky k němu jsou v podobě : 4 avatarů, 2 buttonů - klikaček, 1 propagace blogu, 2 předělovaček - 1 do menu a 1 do textu, 18 popisků do menu, 3 popisků do komentářů...no a celou sadu uzavírají 2 malé náhledy na vytvořený lay. Nevím, co konkrétního ještě dodat, takže se s vámi loučím. :-) Mějte se krásně, jako byste stáli ukrytí za stromovím s oblohou úchvatných barev a obklopení zurčící poetikou zpěněných vod, pozorovali okřídlenou vodní vílu... :-) :-D Ahoj! ;-)


Lay na přání - Čtení ve hvězdách

31. srpna 2012 v 10:35 | Dincie
Ahoj! :-) Zase po delší době přicházím s layem na přání, tedy s layem pro NikuRoovy, který byl na téma fantasy, dívky v knížkou a neodolal mé myšlence přechodu reality v svět snů. :-) Nebudu hodnotit, jestli se mi to povedlo nebo ne, to už nechám na Nik a na vás...jen ještě dodám pár detailů k layi, když už jste na tento článek museli tak dlouho čekat...Bonusky k němu jsou v podobě : 4 avatarů, 2 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu (kterou dodám dodatečně), 3 popisků do komentářů, 4 předělovaček, 20 popisků do menu a 2 malých náhledů...a to už je nejspíše všechno, co by mohlo případného čtenáře zajímat...:-D :-) ;-) Stejně mě už ani nic nenapadá...:-D Mějte se krásně, jako byste odplouvali po loďce snů přes realitu dnů, až do země vlastní fantazie s přáním nekonečnosti...Ahoj! ;-) :-) ;-)

Lay na přání - Ron a Hermiona

8. října 2011 v 18:38 | Dincie
Hola! A...tady je ten první, původní lay pro Katie. ;-) S druhou Hermionou, můžu vám prozradit, že je červená se zlatou, se objevily ještě při nastavování nějaké problémy, které budu muset vyřešit, než ho Katie nabídnu. :-) Takže i proto se doba od 1. Hermiony (černobílé) do Rona a Hermiony, protáhla. Ale původní požadavek Katie byl stejně na dvojici Rona a Hermiony, který je tady právě teď a s následujícími bonusky : 5 avatarů, 2 buttonky, propagace blogu, 13 popisků do menu, 3 popisky do komentářů, 2 malé náhledy a 2 předělovačky. To bude všechno, mějte se krásně, jako byste patřili do kouzelnické školy čar a kouzel Harryho Pottera. Ovšem až v době po zlikvidování Voldyho...:-D :-D :D


Lay na přání - Český jazyk

30. srpna 2011 v 0:42 | Dincie
Ahojky, hojky! Tak jsem konečně udělala jeden z objednaných layů pro Xaviera Fendera na krásné téma - čeština a český jazyk obecně. Dostala jsem širokou volbu jednotlivých témat, od starobylých papírů a svíček až přes moderní technologii a tak jsem se snažila o zlatou střední cestu. Konec konců jsme se s Fenderem dohodli na spíše webové podobě laye...Takže...Jak a jestli se mi to povedlo už vidíte sami a já doufám, že se bude Fenderovi alespoň trošku líbit. Taky jsem chtěla nebo měla tu tendenci, aby byli v záhlaví vyjmenovaní autoři a admini, kteří na češtinářském blogu vystupují a pravidelně přispívají...a zároveň jsem nechala i malý pásek na případné novinky nebo aktuality celého blogu. Bonusky jsou v podobě : 3 předělovaček, 16 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, originálního loga přímo pro tento blog a když tak dodělám ještě i případné avatary, buttonky a propagaci blogu. To bude asi už všechno, mějte se krásně, ahojky!!! Ať žije čeština!

Lay na přání - Anděl (Bigbiz)

20. srpna 2011 v 13:09 | Dincie
Ahojky! Když už jsem byla v té layovací náladě, tak jsem udělala ještě lay na přání pro Bigbize. Nevím, jestli se mu ale bude líbit, chtěl Anděla, Anděla II., ale mě osobně k jeho blogu a tématickému zaměření jde spíše tento lay. Ty předtím se mi zdály více holčičí, na čemž jsme se shodli. Nevím. Snažila jsem se do tohoto laye vložit naději, krásu temna, ale zároveň i apokalypsu a smutek. Tak snad se mi to trošku povedlo...Bonusky jsou v podobě : 5 avatarů, 3 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 3 předělovaček, 3 popisků do komentářů, 10 popisků do menu a malého náhledu. To bude asi už všechno, mějte se krásně...ať vás nepotká apokalypsa v žádné podobě! Ahojky... :-) :-) :-)Lay na přání - Havran a růže

23. května 2011 v 17:39 | Dincie
Ahojky! A...vypadá to, tváří se to, že jsem vás zasypala layema...:-D
Je to možné...:-D...Zase po dlouhé době něco pro první manekýnku, že? :-D
Tento lay je zase z pořadníku na přání a je pro Leanu Kailien s krásným tématem temného fantasy. Že bych přesídlila temná témata na první manekýnku? Je to možné...:-D V barvách jsem se držela Leanina přání - fialková a modrá. A tématem měl být hřbitov, mlha a spíše tmavší než světlý. V bonuskách jsem si vedla takto : 4 buttonky, 1 propagace blogu, 2 předělovačky, 3 popisky do komentářů, 10 popisků do menu, 8 avatarů, malý náhled...a to už bude všechno. Jsem pro dnešek poněkud vypsaná...ještě mě snad napadá, že se mi líbí barva vlasů oné houpající se slečny...:-) Mějte se krásně, ahojky!

Lay na přání - Jean Baptiste Maunier

2. května 2011 v 16:31 | Dincie

Ahojky! Hojky! Tak jsem konečně našla nějakou chvilku na nastavení laye pro Katie. :-) Tématem byl, jak vidíte, Jean Baptiste Maunier, tedy zkráceně J-B-M. V barvách jsem se rozhodla uchýlit trošku do tmavších odstínů...a jelikož mě již nic jiného nenapadá, tak vám představím bonusky : 7 avatarů, 6 buttonků-klikaček, 1 propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 10 popisků do menu, 2 předělovaček a malého náhledu. To bude všechno, jenom tak stručně a jemně. Mějte se krásně, ahojky!

Lay na přání - Fotbal

8. dubna 2011 v 14:30 | Dincie

A...druhý lay je pro Toma. Chtěla jsem mu ho udělat už dříve, ale nějak se mi to nedařilo. Tak snad se mu bude líbit...kdyby ne, tak se nic neděje a zkusila bych pro něj něco jiného...;-) Součástí laye jsou také bonusky v podobě : 5 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 2 předělovaček, malého náhledu, 3 popisků do komentářů, 10 popisků do menu a 9 avatarů...To bude asi všechno. Myšlenky mi nějak utíkají...jak fotbalisti po hřišti...:-D Ještě snad dodám, že doufám v to, že se Tomovi bude alespoň trošku líbit a třeba mu i spraví náladu...:-) :-) :-)

Lay na přání - Bifidus

27. března 2011 v 19:55 | Dincie
Aneb zase něco v jiném stylu...pro Bifiduse...:-) chtěl v layi onoho tvora ve Steampunkovém stylu a tak jsem se snažila, aby v tom bylo všechno ladící k sobě a vyzařující nějakou tu nadčasovou energii a svobodu...jako let sokola - krysáka...:-D :-D :-D ...A protože už mě nic nenapadá a mé myšlenky se pozvolna ubírají k zítřejší písemce,...tak přihodím ještě bonusky a loučím se...mějte se krásně! ;-) Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 3 buttonků-klikaček, 8 avatarů, 2 předělovaček, 1 propagace blogu, malého náhledu, 3 popisků do komentářů a 9 popisků do menu...:-)

Lay na přání - Princezna Pampeliška

15. března 2011 v 15:53 | Dincie

Ahojky! Hm...protože Moon přesídlila na jiné stránky, trošku se příjem (odběr) jejího laye zkoplikoval...a protože tam taky platí úplně jiná pravidla, postupy při nastavování a postupy při řezání laye, tak jsem udělala ještě jeden, kde by to mohlo jít lépe...Ještě je v základní formě s osekanými bonusky. Moon se koukne, jestli by se jí nelíbila Pampelajda více, než ten jarní a nebo klidně může chtít oba...je to na ní...nejdůležitejší je, aby to vyzkoušela a zkusila nastavit k sobě...;-) ;-) ;-)

Lay na přání - Dračí slunce

5. února 2011 v 16:48 | Dincie
Dračí slunce - Avatar 7

Ahojky! :-) Před pár dny jsem udělala lay na přání pro Polgaru s krásným tématem draků...:-) Původně chtěla sice zimní, ale vzhledem k tomu, že zima je (alespoň doufám) na ústupu, zvolila jsem raději teplejší období...tahle verze je v pořadí čtvrtá a také je tou, se kterou jsem konečně spokojená!...Už dávno se mi hrozně líbil ten obrázek a tak mě napadlo ho promítnout do laye ve znamení jara a draka...:-) A...tolik asi můj komentář k layi. Součástí dárkového balíčku jsou také bonusky v podobě : 7 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 1 propagace blogu, 2 předělovaček, 3 popisků do komentářů, 6 popisků do menu a malého náhledu...:-) Mějte se krásně a přeju vám co nejvíce hřejivých, slunečních paprsků, které vypálí všechny nešvary, hnusné myšlenky a vůbec všechno zlé! Nechť nad vámi zazáří dračí slunce! ;-)
Dračí slunce - Předělovačka 2

Lay na přání - Poštovní schránka

31. ledna 2011 v 18:13 | Dincie
Poštovní schránka - Avatar

Ahoj, ahoj! Dnešní lay, pojmenovaný mou maličkostí jako Poštovní schránka, je pro Kiqu a to s tématem neurčitým. Měla jsem v tématu, barvách i ostatních detailech komplet volnou ruku. To je fajn, ale také poněkud zavádějící ba dokonce svazující...:D Proto jsem se snažila lay sladit do něčeho pohodového, milého a optimistického. Co z toho vzniklo už vidíte sami...a já doufám, že se jí moje představa nového kloboučku pro blog bude líbit! :-) Temné laye zase na malou chvilinku došly...8-O A...součástí laye jsou také bonusky v podobě : 5 buttonků, 11 popisků do menu, 7 avatarů, 1 propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček a malého náhledu...
Poštovní schránka - předělovačka 2

Lay na přání - Vesmír

9. ledna 2011 v 14:35 | Dincie
Vesmírný příběh - avatar 4

Achojky! :-) Včera jsem se snažila zase trochu layovat a vznikl z toho lay na přání pro Toma...:-) Tématem byl Vesmír...a jinak mi dal Tom krásně volnou ruku, což, doufám, nebylo moc na škodu...8-O A...jinak...mě už nenapadá nic, co bych mohla k layi dodat...8-O Snad jen, že bonusky jsou v podobě : 4 buttonků, 8 avatarů, 1 propagace blogu, 2 předělovačky, 6 popisků do menu, 3 popisky do komentářů a malý náhled...8-O...Ahoj! 8-O

Vesmírný příběh - předělovačka 2

Lay na přání - Zlatorudá zima...

19. prosince 2010 v 0:32 | Dincie
Zlatorudá zima - avatar 7

Achoj! :-D Dneska, respektive včera, se dočkala svého laye na přání Therysek. Tématem byla zima a barva by se jí líbila červená-rudá, tak jsem se tím řídila a snažila se layi dát zimní-Vánoční nádech s červenou barvou...:-) Takže asi tak k layi. Pojmenovala jsem ho Zlatorudá zima...:-) Což sice není příliš originální, ale vystihuje tak nějak barvy i téma, které jde k Vánocům...! :-)
Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 6 buttonků-klikaček, 7 avatarů, 2 propagací blogu, 9 popisků do textu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček a malého náhledu...:-) Mějte se krásně, ať už u vás Vánoční atmosféra klepe na dveře a Vánoční starosti letí oknem pryč...:-D Ahoj! ;-)
Zlatorudá zima - předělovačka 2

Lay na přání - Zimní noc

8. prosince 2010 v 16:42 | Dincie
Zimní noc - avatar 7

Achoj! :-)  Mrzí mě, že ruším Zlatovlásku a je mi jí líto, protože se mě osobně hodně líbila...ale co se dá dělat? 8-O Tak už to chodí, leží a běží...:-D...:-D...:-D No nic...teď ale k novému layi. Pojmenovala jsem ho Zimní noc a je pro Zuzanu, ta objednávala lay původně pro Xixiry, ale vlastně chtěla lay i pro svůj druhý blog, takže došlo k jakémusi nedorozumění a je tady Viktoria Francés podruhé...:-D Pro velký úspěch....:-D Nabízí se tak logicky anketa, která Viktoria je lepší? Ale tu tentokrát zřejmě vynechám, protože mám před sebou ještě příliš neudělaných layů na přání a ankety tím pádem ani nestíhám...:-D No...bonusky jsou v tomto případě následující : 7 avatarů, 3 buttonky-klikačky, 1 propagace blogu, 2 předělovačky do menu nebo do textu, 7 popisků do menu, 3 popisky do komentářů (tzv. komentářovky) a obvyklý malý náhled...;-) Tak. A to bude všechno, ta slečna z avataru už se na mě divně kouká...asi už je to moc rozvleklé...:-D Ahoj! :-D
Zimní noc - předělovačka 2

Lay na přání - Zlatovláska

13. listopadu 2010 v 20:18 | Dincie
Zlatovláska - avatar

Achoj! :-) Protože jsem tak úplně nebyla spokojená s předchozím layem pro Gilandhel a ani ona si myslím z něho nebyla příliš nadšená, tak jsem se rozhodla vytvořit 2 lepší verze. Tato je první z nich a tu druhou najdete tady...8-O A je jen a jen na Gilandhel kterou z nich si vyvolí jako kamarádku na blog...;-)...:-D...8-O Sama jsem zvědavá, která to bude...8-O
Součástí tohoto laye - Zlatovlásky - jsou taky bonusky v podobě : 5 avatarů, 3 buttonků-klikaček, 1 propagace blogu, 2 předělovačky, 9 popisků do menu, 3 popisky do komentářů a onen malý náhled...8-O...:-D...:-D

Zlatovláska - předělovačka velká

Lay na přání - Andělé

31. října 2010 v 21:19 | Dincie
Angels - avatar

Achoj! Dnešní lay na přání je pro Ewelyn Dark...s tématem andělů...měl tam být anděl i anděl padlý, tedy bílý a temný...sladění barev chtěla do těchto dvou...:-) Takže bílá a černá, což jsem se pro změnu už snažila dodržet...ale nikdy předem nevím, kam mě fantazie, obrázky a ona chvíle dovede...:-D  Tak doufám, že bude alespoň trochu splňovat její představy...:-)
Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 5 avatarů, 3 buttonků - zatím nejsou odkazové, protože blog ještě neexistuje, 1 propagace blogu, 6 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček a 1 malý náhled...:-) Mějte se...nechť se vše černé promění v bílé...;-) Achoj! ;-)

Angels - předělovačka 2

Lay na přání - Sakura

24. října 2010 v 0:39 | Dincie
Sakura - avatar 3

Achoj! :-) Snažila jsem se splnit další objednávku, i když je toho teď nějak moc...No nic. Už u toho usínám, takže to bude jenom krátce...8-O Lay je pro Shizue
a hlavním tématem měla být japonka sedící v zahradě...tak jsem to tak nějak sladila podle sebe...ale v každém případě japonka v zahradě to je...:-D Tak uvidíme, jak se bude líbit...v barvách to měla být spíše žlutá a zelená...a já jsem si tam automaticky dosadila i růžovou...nějak mi k Japonsku prostě jde...a musela tam být dvojnásob i podle těch krásně rozkvetlých stromů...:-D Takže tak...:-D  Bonusky jsou v podobě : 6 avatarů, 3 buttonků-klikaček, 1 propagace blogu, 2 předělovaček, 6 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a malého náhledu...;-) Mějte se červánkově...;-)

Sakura - předělovačka 2

Lay na přání - Podzimní paprsek

11. října 2010 v 20:08 | Dincie
Paprsek - avatar 3

Achoj! :-) Je hrozně těžké odolat vytváření laye, když se vám nějaký ten čas šikne k dobru...:-D
Moon Lustre mi napsala moc krásný mail, takže jsem neodolala jejímu vábení a vrhla se na podzimní lay i pro ni! :-D Snažila jsem se, aby byl v podzimních barvách a nádechu fantasy. Podzimu prostě nejde odolat! 8-O A není ho nikdy dost! :D...:-P  Zkusila jsem menu hodit netradičně doprava a tak doufám, že jí to nebude vadit...8-O Lístečků je tam myslím přijatelně, takže tam Fenderovu speciální možnost pro hlasování dávat nebudu...(stejně mě překvapil, že na tom minulém se mu jich hodně nezdálo...a tak mu tímto děkuju moc za poklonu a začínám sbírat síly na Johna 5, čehož se trochu děsím a bojím zároveň, že nesplním jeho očekávání...:-x) Tak uvidíme...:-x Obrázky už mám...teď jenom tu sílu a odvahu...:-x
Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 5 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 2 propagací blogu, 5 popisků do menu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček do menu a do textu a malého náhledu...:-D Mějte se krásně, užívejte podzimu. Je to fakticky to nejkrásnější období! ;-)
Paprsek - předělovačka

Lay na přání - Styl shop

28. září 2010 v 15:40 | Dincie
Styl shop - avatar 4

Achoj! :-) Proč nevyužít každou sekundu volna bez školy, že? :-D Bylo by to sice jednodušší, kdyby nám dali ředitelské volno i v pondělí, ale darovanému koni...:-D Což mi připomíná Saturnina...a rozkošnou tetu Kateřinu...:-D A u této krásně poetické příležitosti se musím i zmínit o novém layi na přání - pro Styl shop. Než ale začnu rozebírat avatary a buttonky, chtěla bych hrozně moc poděkovat Vendy za její nádherné komentáře a přátelskou podporu, které mi moc pomohly a nakoply mě k další dobrovolné činnosti...;-) Zřejmě to bude taky jedna z mála, která tyhle moje jednotvárné stesky a popisy k layům čte...a za to taky děkuju...:-) Přečíst to do konce a ještě vyjádřit podporu je opravdu hřejivé a vždycky potěší...:-) Ale Vendy je strašně laskavý a hodný člověk, který má pro nás vždycky nějakou dobrou radu po ruce a ještě i v tom dobrém slova smyslu...:-D
A teď k layi...je pro Styl shop, sladěný podle její objednávky do světlejších barev nebo jsem se o to alespoň snažila...8-O...:-D Dlouho mi trvalo, než jsem vybrala obrázky, které by se hodily k obchůdku a vyšlo to až na čtvrtý pokus tak, abych s tím byla spokojená, jak se bude líbit Cuties.Kappy je už druhá věc....ale doufám, že bude...:-) A vaše - i mé oblíbené bonusky, které jsou součástí laye : 4 avatary, 3 buttonky, 1 propagace blogu, 5 popisků do menu, 3 popisky do komentářů, 3 předělovačky a vlastně i malé- velké náhledy vytvořeného laye...a konec. Achoj, mějte se krásně, já jdu psát Sci-Fi! ;-)

Styl shop - předělovačka do textu

Lay na přání - Steam Punk

6. září 2010 v 20:50 | Dincie
Steam Punk - avatar 4

Achojky - hojky!  Protože teď poněkud více nestíhám a škola tomu zrovna moc nepřidává, trvalo hodně dlouho, než jsem Ophelii vyrobila lay na přání s tématem Steam Punku... Už jsem psala, že to bude celkem zajímavé...a vlastně jsem vůbec netušila o co se jedná, ale nedalo mi to a něco jsem si zjistila, abych jenom tak nelayovala do prázdna a v nevědomosti... Podle Wikipedie (i když jí naši učitelé moc nedůvěřují...jako asi celému internetu...) jsem zjistila toto :

Steam Punk - předělovačka do textu

Lay na přání - Chirurgové

31. srpna 2010 v 19:07 | Dincie

Chirurgové - avatar 5

Achojky! Dneska jsem měla trochu...hodně...fofr, abych stihla Alici udělat lay na přání do zítřka..., jak jsem slíbila...do 1. září..fuj!  Nesnáším to datum! Ještě, že nemám narozeniny, to si neumím představit... No nic. Chirurgové...podle Alice Greys Anatomy...snažila jsem se, aby to nebylo přeplácané, protože jich je tam fakt hodně... Tak doufám, že se jí to bude líbit... Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 14, avatarů, 1 buttonku-klikačky, 1 propagace blogu, 3 popisků do komentářů, 2 předělovaček a 9 popisků do menu (nevkládám do článku)...takže asi tak...mějte se krásně a přeju vám ze srdce, aby ten zítřek dopadl dobře... Pro vás i pro mě...( zítřek jak zítřek, ale ten zbytek školního roku...) no nic...takže achoj!
Předělovačka do textu

Předělovačka do textu

Lay na přání - Rosalie

14. srpna 2010 v 22:14 | Dincie
Rosalie - avatar

Achojky!  Dneska jsem měla zase layovací den... A splnila jsem objednávku laye pro Bellush!  Její přání byla Rosalie, pokud možno ve zlaté nebo stříbrné... Vybrala jsem si tu zlatou (ta jí jde líp k pleti...) a celkem jsem si s ním vyhrála!  Tak doufám, že se jí bude líbit... Další na řadě potom bude Celebrity útulek s Bellou a Edwardem... Takže ze Stmívání jen tak nevyjdu... Co ještě dodat?  Jako součást k layi opět přikládám bonusky a to : 9 avatarů, 3 buttonky - klikačky, 1 propagace, 3 předělovačky, 3 popisky do komentářů a 9 popisků do menu (které do článku opět vkládat nebudu).... Takže se mějte krásně a přeju vám co nejvíce pozitivních myšlenek... Achoj!

Rosalie - předělovačka 3

Lay na přání - Polibek pod hvězdami

13. srpna 2010 v 0:21 | Dincie
Polibek pod hvězdami - avatar

Achoj!  Dneska jsem si hrála s layem na přání pro Labandu. Poslala mi asi čtyři konkrétní obrázky, které tam chtěla mít...a dva z toho tam chtěla hlavně a ty jsem jí tam dala!  Snažila jsem se tam namíchat i její oblíbenou zelenou barvu a nakonec to celkem vyšlo....tak doufám, že se jí bude líbit... Alespoň víc než Girl´s talk, který se jí už určitě okoukal... Takže změna a jak barevně tak obrázkově!  Tentokrát jsem lay pojmenovala Polibek pod hvězdami...a myslím, že není těžké uhodnout proč... Součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 6 avatarů, 3 buttonků, 1 propagace blogu, asi 15 popisků do menu, 3 popisků do komentářů a 1 předělovačky do textu... Tak to bude všechno. Mějte se krásně a díky skvělého tipu Toma se zkuste kouknout na padající hvězdy! Minulý rok jsme to ověřovali a je to pravda! Napočítali jsme neuvěřitelných 73!!!  Mnohem více než jednu za minutu!  Takže tak. Mějte se....achoj!

Polibek pod hvězdami - předělovačka

Lay na přání - Lucernička

28. července 2010 v 18:47 | Dincie
Lucernička - avatar 3

Achojky!  Tak jsem se rozhodla překvapit Lucernu a vyrobit jí design na přání. Nechávala mi volnou ruku, takže jsem se upla k Lucernám....a k tomu co k nim bude podle mého oka sedět... A...vznikla z toho Lucernička v převážně zeleno žlutém nádechu... Řekla bych, že je to celkem univerzální k ročnímu období, počasí i k náladě... Je to vlastně můj úplně první lay bez nějaké slečny, tak doufám, že se jí i tak bude líbit. Slečny a postavy si vlastně maluje sama a krásně!  Tak jenom doufám, že se jí ten lay bude líbit... Uvidíme... A....součástí laye jsou taky bonusky v podobě : 6 avatarů, 3 buttonků - klikaček, 1 předělovačky, 3 propagací blogu, 5 popisků do menu a 3 popisků do komentářů... To bude asi tak všechno. Mějte se krásně a achoj!

Lucernička - předělovačka

Lay na přání - Vlčí hvězda - Wolfs star

24. července 2010 v 18:01 | Dincie
Vlčí hvězda - Wolfs star - avatar 8

Achoj!  Dneska jsem dokončila lay na přání pro Lufristiu... Tématem měl být třeba vlk, irbis nebo čarodějnice a barvy měly být tmavší... Ale jinak jsem měla celkem volnou ruku. A...tak jsem si vybrala čarodějku s vlkem, protože vlky mám taky moc ráda a ještě jsem žádný lay s nimi neudělala...a tak z toho vznikla Vlčí hvězda... Tak doufám, že se jí bude líbit...Celkem jsem si s ním vyhrála...hlavně s popiskama na konkrétní rubriky, ale i s avatarama a buttonkama...taky s předělovačema do komentářů...Původně jsem měla v layi více červené, ale pak jsem ho přeladila spíš do tmavě hnědé a taky ho udělala trochu tmavší...Součástí laye jsou tedy bonusky v podobě : 8 avatarů, 4 buttonků, 2 propagace blogu, 10 popisků, 1 předělovačka a 3 popisky do komentářů... Tak...to bude asi všechno. Mějte se krásně...achoj!

Vlčí hvězda - Wolfs star - předělovačka

Lay na přání - Violet Vampires

21. července 2010 v 21:44 | Dincie
Violet Vampires - avatar 6

Achojky!  Dneska s layem na přání přišla na řadu Ewelyn Dark. Chtěla původně jako téma živly, ale ty mám už rozpracované pro sebe a nechtělo se mi už rozdělávat nové. Byly bychom pak jako bratři v triku... A protože je její oblíbené téma i upíři - soudě i podle jejích povídek, tak jsem vyrobila jeden čistě upírský lay... Snad se jí bude líbit a pokud ne, tak ho přesunu do zásoby a věnuju prvnímu dalšímu zájemci... Takže tak. Součástí tohoto laye jsou jako obvykle i bonusky (dneska jsem se rozjela s buttonkama) v podobě :  6 avatarů, 6 buttonků - klikaček, 2 propagace blogu, jedna předělovačka a tři popisky do menu...

Violet Vampires - předělovačka

Lay na přání - Letní příběh

19. července 2010 v 0:36 | Dincie
Letní příběh - avatar 7
Achojky!  Nadešel čas na nový lay...hrozně jsem se na layování těšila!  Na řadě byla Therysek s krásným tématem léta a psaní. To k sobě krásně jde, protože v létě je na psaní hodně času a skoro nic člověka nehoní... V barvách jsem měla volnou ruku a to bylo taky bezva!  Tak doufám, že se jí výsledek bude líbit!  Chtěla jsem, aby z něj to léto dýchalo a hřálo!  Tak doufám, že se mi to alespoň trošku povedlo... A součástí laye jsou taky už klasicky bonusky v podobě : 9 avatarů, 3 buttonků - klikaček, 2 předělovaček a jedné propagace blogu... Tak nic. To už bude na tuto hodinu asi všechno....mějte se krásně achoj a dobrou noc!
Letní příběh - předělovačka

Lay na přání - Marilyn Monroe

5. července 2010 v 17:41 | Dincie
Marilyn Monroe - avatar 5

Achojky!  Prázdniny letí zase jako voda...a tak jsem zase dostala chuť si zalayovat!  Na řadě byla Norma se zajímavým tématem - Marilyn Monroe...!!! Barvy měly být : černá, červená a bílá....ze začátku jsem si tím nebyla jistá, ale nakonec jsem je všechny dodržela a ani sama nevím jak... Byla to bohyně krásy a tak jsem se snažila, aby toho byl ten lay hoden...tak se mi to snad povedlo...alespoň trochu... Já osobně jsem s ním spokojená, pěkně jsem si s ním vyhrála....ale záleží na Normě, tak jsem zvědavá, jestli se jí moje představa a provedení bude líbit!  A...součástí laye jsou taky bonusky : 5 avatarů, 3 buttonky - klikačky, 2 propagace blogu (může je měnit...), 4 předělovačky do menu a do textu a taky popisky. Ty byly speciálně na přání : Rubriky, Icona, Avatary, Info, Návštěvnost a pak jsem jí přidala prémii - Ostatní, aby to bylo komplet vyřešené!  Ať žijou puntičkáři!  Zatím achoj a mějte se krásně - jako o prázdninách!

Marilyn Monroe - předělovačka 2 v

Moon write - Měsíční psaní

30. června 2010 v 17:01 | Dincie
Moon write - Měsíční psaní - avatar 4

Achojky!   Moon Lustre mě svým komentářem o tom, že jí můj lay na přání Moon připomíná zimu, přivedla na myšlenku, že jí udělám nový... A taky, který by byl méně tmavý a více se hodil k aktuálnímu ročnímu období...ale nevím, no... Takže...Moon Lustre si může vybrat, který se jí líbí víc... Hm...a nebo si může vzít oba a ten tmavší nasadit, až bude zveřejňovat hororové povídky nebo až bude aktuální roční období....třeba..., je to na ní.... Součástí nového (druhého) laye jsou taky bonusky v podobě : 18 avatarů, 4 buttonků - klikaček, 2 propagaček blogu, 2 předělovaček a zase popisky, ty zůstaly stejné...

Moon write - Měsíční psaní - předělovačka

Lay na přání - Naruto

25. června 2010 v 23:00 | Dincie
Naruto - avatar

Achojky!  Moje nálada na vytváření layů se prodloužila i na dnešek...takže jsem dostala chuť udělat lay na přání pro Ady-chan^^...
Ady mi poslala přes email obrázky tří postav, které chtěla na layi mít. Dvě z toho jsem tam dala, ta třetí už mi připadala moc... Jinak jsem měla volnou ruku i co se týká barev a rozměrů... Takže jsem si s tím fajn vyhrála...tohle je vlastně asi takový první ponurejší lay, který jsem udělala, tak doufám, že se jí bude líbit... Pojmenovala jsem ho Naruto, podle jedné z hlavních tématik jejího blogu z adresy... Součástí laye jsou taky klasicky bonusky v podobě : 6 avatarů, 3 buttonky - klikačky, 1 propagace blogu a 4 předělovačky do menu nebo do textu, to už záleží na ní...  Achoj...a mějte se krásně...třeba po jahodách, to je stejně nejlepší ovoce!
Naruto - předělovačka 4

Lay na přání - Šeříkové kouzlo

19. června 2010 v 23:30 | Dincie
Šeříkové kouzlo - avatar 2

Achojky!  Dneska jsem měla velkou chuť na layování. A proč ne na přání, že?  Na řadě byla Alice. Téma bylo fantasy a knížky, tohle téma mám asi nejraději...a mělo nějak souviset s jejím blogem...barvy měly být světlé, buď do oranžové, nebo do fialové a jelikož jsem dneska měla chuť na fialovou, sladila jsem to v ní, tak se jí to snad bude líbit...Doufám... Mě osobně se moc líbila ta slečna, je jako Sněhurka... ...Součástí laye jsou pak taky bonusky v podobě : 5 avatarů, 4 buttonků, 2 propagací blogu a 8 předělovaček do menu nebo do textu, to už záleží na ní... To bude asi všechno, mějte se krásně a dobrou noc...

Šeříkové kouzlo - předělovačka 4

Lay na přání - Psaní pod oblaky

6. června 2010 v 21:35 | Dincie
Psaní pod oblaky - avatar 2

Achoj!  Proč nevyužít víkendu k vytváření layů a plnění objednávek, že? ...Takže jsem dneska vytvořila lay na přání pro Aly Rebug...téma bylo psaní povídek a hlavně psací pero...a tak jsem taky trošku hledala po netu a žasla jsem za kolik se může taková keramická průpiska nebo pero prodávat...klidně i cena dvou aut... Nechtěla bych potom takové pero ztratit... V barvách jsem měla krásně volnou ruku, až na to, že tam nesměla být Barbie-dětsky růžová...tu já taky zrovna moc nemusím... Taky mělo být v záhlaví několik popisků..nevím, jestli jsem je tam nakonec dala všechny, ale snad ty hlavní ano...tak nevím...a doufám, že se jí to bude líbit!  Součástí laye jsou pak taky bonusky : 9 avatarů, 4 buttonky - klikačky, 1 propagace blogu a 4 předělovačky do menu, nebo do textu, to už záleží na ní... Takže achoj a co nejlepší vstup do nového týdne!

Psaní pod oblaky - předělovačka
 
 

Reklama